Właściwa oprawa ceremonii pogrzebowej

Ceremonie pogrzebowe

ostatnia aktualizacja: 2021-09-03

 

Poznański Dom Pogrzebowy zajmuje się organizacją wyjątkowych ceremonii pogrzebowych. Są one wyjątkowe, ponieważ staramy się, aby były dopasowane do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych. Kluczową sprawą jest dla nas komunikacja z Rodziną i szacunek do Osoby Zmarłej.

Jesteśmy w stanie Państwu doradzić i pokierować wszystkim w taki sposób, aby nawet najskromniejsza ceremonia pozostała na zawsze w Państwa sercach jako coś niezapomnianego.

Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami fizycznymi jak i asystentami. Pracują oni z nami od lat i doskonale znają się na swojej pracy. Są także przygotowani na wszelkie okoliczności i potrafią opanować nieprzewidziane sytuacje.

 

 

Poznański Dom Pogrzebowy to nie tylko ludzie, ale także zaplecze techniczne w postaci własnych, wysokiej klasy dedykowanych karawanów czy chłodni.

Nie moglibyśmy dla Państwa realizować usług na najwyższym poziomie w Poznaniu, gdybyśmy nie posiadali także własnej oferty nieodzownych elementów ceremonii pogrzebowej. Dlatego oferujemy różnego typu funeralia: trumny, urny, florystykę i znicze.

Zdajemy sobie sprawę, że w tak przykrych chwilach trudno jest Państwu zapanować nad chaosem, który towarzyszy odejściu najbliższej osoby. Dlatego kompleksowo zajmiemy się na Państwa życzenie oprawą muzyczną i fotografią pogrzebową. Możemy także zapewnić kompleksowy transport uczestników uroczystości, np. pomiędzy miejscem ostatniego pożegnania, cmentarzem i restauracją.

Nie stanowią dla nas problemu także inne usługi pogrzebowe: krajowy i zagraniczny transport Zmarłych, ubranie Zmarłego i zabiegi rekonstrukcyjne.

Całokształt wyjątkowej ceremonii pogrzebowej to kombinacja wielu elementów składowych. Zapraszamy do lektury kolejnych artykułów, które je Państwu przybliżą.


Zadzwoń i dowiedz się wszystkich szczegółów - 537 800 301