Zakład pogrzebowy z tradycjami

Usługi pogrzebowe - Poznań i okolice

ostatnia aktualizacja: 2020-02-12

Nasz zakład pogrzebowy świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Wielkopolski, a w szczególności miasta Poznania, i najbliższych okolic, takich jak Suchy Las, Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Baranowo, Plewiska, Dopiewo, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Mosina, Rogalin, Kórnik, Gądki, Swarzędz, Czerwonak, Koziegłowy czy Murowana Goślina.

Naszą specjalnością są wyjątkowe ceremonie pogrzebowe, pełne godności, szacunku, i zadumy, ze specjalistyczną oprawą muzyczną i florystyczną, z możliwością rejestracji audiowizualnej, a na Państwa życzenie, także transportem uczestników.
Ceremonie realizujemy zarówno w przypadku pochówku tradycyjnego, jak i kremacji, bez względu na to czy jest to pogrzeb katolicki, innego wyznania chrześcijańskiego, innej religii, czy świecki.

Z uwagi na to, że posiadamy własną flotę specjalistycznych, atestowanych karawanów, nie ograniczamy się tylko do zasięgu Wielkopolski i realizujemy nasze usługi własnym transportem, na terenie całej Polski, a także państw Unii Europejskiej i państw takich jak Szwajcaria, Norwegia czy Ukraina, ponieważ zajmujemy się także krajowym transportem zmarłych, oraz transportem zwłok z zagranicy, np. Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemiec, a także wykonujemy ekshumacje i przeniesienie szczątków.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu także w załatwieniu wszelkich formalności konsularnych i epidemiologicznych.

W ramach kompleksowości naszych usług, w naszej ofercie znajdziecie Państwo oczywiście szeroki wybór trumienurn kremacyjnych i innych funeraliów, takich jak kwiaty, znicze i wieńce. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, pomijając pośredników, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że konieczność organizacji pogrzebu często wynika nagle, w najmniej przewidzianych okolicznościach, dlatego realizujemy nasze usługi zarówno w formie rozliczenia bezgotówkowego (ZUS, KRUS, MSWiA), jak i gotówkowego, przy którym istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.